Yhteystiedot

Wise-järjestelmä on kokonaisvaltainen ratkaisu yritysten liiketoiminnan digitalisointiin. Se sisältää kaikki palveluiden myyntiin liittyvät toimenpiteet aina viestinnästä kirjapitoon. Kaikki samassa järjestelmässä, samoilla logiikoilla ja käyttäjätunnuksilla! Kysy lisää myyntitiimiltämme!

Toimistomme sisäänkäynti on kuvassa näkyvän piipun juurelta.

Toimistot

Wisenetwork Oy (Y-tunnus: 2480579-4)

Pohjoisranta 11D

28100 PORI


Yhteystiedot

Toimitusjohtaja / myynti

Hannu Myöhänen

0440 532 592

hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja / myynti

Lasse Myöhänen

0400 532 592

lasse.myohanen@wisenetwork.fi

Yhteyspäällikkö / myynti

Miikka Timoska

044 311 8803

miikka.timoska@wisenetwork.fi


Luova johtaja / AD

Santeri Kyrövaara

040 961 3078

santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi

Taloushallinto

Pentti Teponoja

pentti.teponoja@wisenetwork.fi


Ohjelmistokehittäjä

Aku Laaksonen

aku.laaksonen@wisenetwork.fi


Käyttäjätuki

Eetu Markkula

eetu.markkula@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Jussi Anttila

jussi.anttila@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Aki Mäkitalo

aki.makitalo@wisegym.fi



Kehityspäällikkö

Paavo Tengvall

paavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

Ohjelmoija

Otto Piispanen

otto.piispanen@wisenetwork.fi

Taloushallinnon harjoittelija

Valtteri Leinonen

valtteri.leinonen@wisenetwork.fi